E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serie 110ZW3S

Serie 110ZW3S

Serie ar producto: hinda escobillas DC MotorProduct nombre: 110ZW3S intro ar serie: 110ZW3S serie == da uni mäs ungumfädi: ==

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd ge 'na ya Ntxinä za̲ ár nthe̲ mäs xi ngu 110zw3s serie fabricantes ne proveedores, komongu 'nar empresa xi hño ar tsa̲, ma fábrica ar nzäm'bu̲ capaz ar producir productos ar serie 110zw3s hño ar hño ne ar precio. Ar hogu̲ntso̲ho̲ jar ta̲i productos nugu̲ju̲.

Serie ar producto: Motor hinda cepillo ar C.C.

Thuuhu producto: 110ZW3S Series

Nthuts'i ñut'i producto: 110ZW3S Series

== Da uni mäs ungumfädi: ==


ModeloUnidades110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
'Bede ya polos
8
'Bede ya fase
3
Tensión nominalVDC310170310170170170170
Velocidad nominalRPM3000300030002000240020002400
Par pérdida sustentación continuaN.m2.22.24.87.1647.168.5928.592
Esfuerzo ar torsión clasificadoN.m224667.167.16
Nts'edi nominalW62562512501250150015001800
Esfuerzo ar torsión máximoN.m661217,9117,9121.4821.48
Corriente máximaMA814.514.731.537.537.545
Constante esfuerzo torsiónNm yá ma0.770.770.7705950.505950.5
E.M.F ar 'ra'yo je̲yaV YÁ KRPM80.544.281.5862.9653.153.162.96
Inercia ar rotorg. c㎡1.91.93.3555.95.9
Longitud komongumm125125155185185210210
Rango voltajeVDC48 ~ 310
Gama velocidadRPM1000 ~ 3000
Be̲xuKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: serie 110zw3s, Ntxinä, fabricantes, proveedores, fábrica, empresa, ta̲i, productos

'Nar par ya: 42JXG50K — 42BL60

Xtí: Serie 42ZW3S

Productos relacionados
Copyright © Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd