E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA35 Motor ar C.C. hinda cepillo

Serie 90ZW3S

Serie 90ZW3S

Serie ar producto: hinda escobillas DC MotorProduct nombre: 90ZW3S intro ar serie: 90ZW3S serie == da uni mäs ungumfädi: ==

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd ge 'na ya Ntxinä za̲ ár nthe̲ mäs xi ngu 90zw3s serie fabricantes ne proveedores, komongu 'nar empresa xi hño ar tsa̲, ma fábrica ar nzäm'bu̲ capaz ar producir productos ar serie 90zw3s hño ar hño ne ar precio. Ar hogu̲ntso̲ho̲ jar ta̲i productos nugu̲ju̲.

Serie ar producto: Motor hinda cepillo ar C.C.

Thuuhu producto: 90ZW3S Series

Nthuts'i ñut'i producto: 90ZW3S Series

== Da uni mäs ungumfädi: ==


ModeloUnidades90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
'Bede ya polos
4
'Bede ya fase
3
Tensión nominalVDC244848484848310310
Velocidad nominalRPM40004000200060002000400020006000
Par pérdida sustentación continuaN.m0.60,81.21.21.71.72.82.2
Esfuerzo ar torsión clasificadoN.m0.50,7111.61.52.52
Nts'edi nominalW2092932096283356285241256
Esfuerzo ar torsión máximoN.m1.52.1334.84.57.56
Corriente máximaMA17.324.217.43527.851.86.614.7
Constante esfuerzo torsiónNm yá ma0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
E.M.F ar 'ra'yo je̲yaV YÁ KRPM9.29.218.249.0618.249.2120.343.3
Inercia ar rotorkg. c㎡0.450.60,90,92.12.12.952.95
Longitud komongumm68758888108108136136
Rango voltajeVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Gama velocidadRPM2000 ~ 6000
Be̲xuKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: serie 90zw3s, Ntxinä, fabricantes, proveedores, fábrica, empresa, ta̲i, productos
Productos relacionados
Copyright © Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd