E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA23 Motor ar DC hinda escobillas

Serie 57ZW3Y

Serie 57ZW3Y

Serie ar producto: hinda escobillas DC MotorProduct nombre: 57ZW3Y intro ar serie: 57ZW3Y serie == da uni mäs ungumfädi: ==

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd ge 'na ya Ntxinä za̲ ár nthe̲ mäs xi ngu 57zw3y serie fabricantes ne proveedores, komongu 'nar empresa xi hño ar tsa̲, ma fábrica ar nzäm'bu̲ capaz ar producir productos ar serie 57zw3y hño ar hño ne ar precio. Ar hogu̲ntso̲ho̲ jar ta̲i productos nugu̲ju̲.

Serie ar producto: Motor hinda cepillo ar C.C.

Thuuhu producto: 57ZW3Y Series

Nthuts'i ñut'i producto: 57ZW3Y Series

== Da uni mäs ungumfädi: ==


ModeloUnidades57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
'Bede ya polos
4
'Bede ya fase
3
Tensión nominalVDC24
Velocidad nominalRPM2000400060002000400060002000400020004000
Par pérdida sustentación continuaN.m0.190.190.190.3840.3840.3840.540.540,720,72
Esfuerzo ar torsión clasificadoN.m0.160.160.160.320.320.320.450.450.60.6
Nts'edi nominalW33.567100.56713420194188125251
Esfuerzo ar torsión máximoN.m0.480.480.480.960.960.961.351.351.81.8
Corriente máximaMA5.5811.116.711.122.233.315.631.220.841.6
Constante esfuerzo torsiónNm yá ma0.0810.0450.0280.0810.0450.0280.0810.0450.0810.045
E.M.F ar 'ra'yo je̲yaV YÁ KRPM8.574.838.574.838.574.88.574.8
Inercia ar rotorg. c㎡60,560,560,5113113113181.5181.5242242
Longitud komongumm5454547474749494114114
Rango voltajeVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Gama velocidadRPM2000 ~ 6000
Be̲xuKg0.50.50.50.750.750.75111.251.25
Hot Tags: serie 57zw3y, Ntxinä, fabricantes, proveedores, fábrica, empresa, ta̲i, productos

'Nar par ya: Serie 57ZW3S

Xtí: 31ZYT

Productos relacionados
Copyright © Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd