E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Motor ar DC hinda escobillas

Serie 42ZW3SA

Serie 42ZW3SA

Serie ar producto: hinda escobillas DC MotorProduct nombre: 42ZW3SA intro ar serie: 42ZW3SA serie == da uni mäs ungumfädi: ==

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd ge 'na ya Ntxinä za̲ ár nthe̲ mäs xi ngu 42zw3sa serie fabricantes ne proveedores, komongu 'nar empresa xi hño ar tsa̲, ma fábrica ar nzäm'bu̲ capaz ar producir productos ar serie 42zw3sa hño ar hño ne ar precio. Ar hogu̲ntso̲ho̲ jar ta̲i productos nugu̲ju̲.

Serie ar producto: Motor hinda cepillo ar C.C.

Thuuhu producto: 42ZW3SA Series

Nthuts'i ñut'i producto: 42ZW3SA Series

== Da uni mäs ungumfädi: ==


ModeloUnidades42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
'Bede ya polos

8

'Bede ya fase

3

Tensión nominalVDC

24

Velocidad nominalRPM100030004000100030004000100030004000
Par pérdida sustentación continuaN.m0.0960.0960.0960.190.190.190.280.280.28
Esfuerzo ar torsión clasificadoN.m0.080.080.080.160.160.160.240.240.24
Nts'edi nominalW8.32533.216.650672575100
Esfuerzo ar torsión máximoN.m0.240.240.240.570.570.570,720,720,72
Corriente máximaMA1.33.95.22.67.810.43.911.7215.63
Constante esfuerzo torsiónNm yá ma0.1620.060.0450.1620.060.0450.1620.030.045
E.M.F ar 'ra'yo je̲yaV YÁ KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Inercia ar rotorg. c㎡242424484848727272
Longitud komongumm464646626262787878
Rango voltajeVDC12 ~ 48
Gama velocidadRPM1000 ~ 4000
Be̲xuKg0.30.30.30.440.440.440,560,560,56
Hot Tags: serie 42zw3sa, Ntxinä, fabricantes, proveedores, fábrica, empresa, ta̲i, productos
Productos relacionados
Copyright © Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd